مقررات و قوانین2019-12-23T19:23:50+03:30

قایل توجه کلیه مشتریان گرامی  گروه تاکسی تبلیغاتی :

منظور از تبلیغ یا آگهی ، انتشار هرگونه اعلانی است که از طریق رسانه های عمومی و خصوصی دیداری و شنیداری از قبیل رادیو تلويزيون، شبکه های ماهواره ای ، مطبوعات، سینما، اينترنت، اينترانت ،شبکه های صوتي تصويری، سازماني و تولیدات چاپي مانند برگه های كاتالوگ، بروشور، دفترچه های راهنما، بسته بندی ، برچسب، كارت ويزيت و نیز بیلبورد، نمايشگاه، اسلايد، بانک های اطلاعاتي و نظاير آنها برای معرفی ، مواد کالا و خدمات  مشمول این دستور العمل صورت می گیرد.

مقررات مربوط به منع انتشار آگهی های که در آن از مردم برای شرکت در قرعه کشی درخواست وجه می شود2019-12-24T12:45:13+03:30

کمیته مرکزی سازمان تبلغات کشور  بنا به پیشنهاد  اداره کل  تبلغات  با توجه به شیوع پدیده ای به نام فروش اقساطی لئازم ،کالا ،خودرو  و سایر محصولات  و یا ارائه خدمت از طریق قرعه کشی  که در آن از متقاضیان برای شرکت در قرعه کشی درخواست واریز وجه به حساب  واگذارکننده کالا یا خدمت  می شود و  از آنجا  که این امر تبدیل به یک معضل اجتماعی فراگیر شده است و عده ای سودجو  بدین طریق  با اغوای مردم به سودهای کلانی دست پیدا میکنند  و از این راه به فرهنگ اقتصادی و تولیدی کشور  آسیب می رسانند  با استناد به ماده ۱۰ و ۱۷ آیین نامه تاسیس و نظارت  بر نحوه کار و فعالیت  کانون های آگهی و تبلیغات  مصوب شورای انقلاب جمهوری اسلامی مقررات جدید زیر را وضع و اعلام مینماید :رسانه ها ، مطبوعات و مسوسسات تنظیم و نشر آگهی و همچنین کلیه سفارش دهندگان و انتظار دهندگان  آگهی موظف به رعایت آن هستند.

دستورالعمل تبلیغ و آگهی مواد خوراکی و دارویی ،آشامیدنی آرایشی و بهداشتی و امور پزشکی2019-12-24T11:46:55+03:30

تعاریف:

۱-منظور از مواد دارویی ،خوراکی ،آشامیدنی ،آرایشی و بهداشتی کلیه مواردی است که مشمول قانون  مربوط به مواد دارویی ،خورذاکی ،آشامیدنی ،آرایشی  و امور پژشکی  مصوب ۱۳۳۴ و اصلاحیه های بعدی آنl می شوند.

۲-منظور از تبلیغ یا آگهی ، انتشار هرگونه اعلانی است که از طریق رسانه های عمومی و خصوصی دیداری و شنیداری از قبیل رادیو تلويزيون، شبکه های ماهواره ای ، مطبوعات، سینما، اينترنت، اينترانت ،شبکه های صوتي تصويری، سازماني و تولیدات چاپي مانند برگه های كاتالوگ، بروشور، دفترچه های راهنما، بسته بندی ، برچسب، كارت ويزيت و نیز بیلبورد، نمايشگاه، اسلايد، بانک های اطلاعاتي و نظاير آنها برای معرفی ، مواد کالا و خدمات  مشمول این دستور العمل صورت می گیرد.

فصل اول -تبلغ دارو و مواد خوراکی ،آشامیدنی ، آرایشی و بهداتشی

منحصرا تبلغات محصولاتی مجاز است که اشخاص و یا موسسات مربوطه قبلا پرئانه تاسییس ،بهره برداری ،ساخت  یا مجوز ورود و توزیع محصول موضوع آگهی را از وزارت بهداشت ،درمان و اموزش پزشکی و سایر مراجع ذی ربط اخذ نموده باشند .

 

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!